Şeytana Adanmak

İnisiyasyon

İnisiyasyon Nedir?

    İnisiyasyon çoğu kaynakta Spiritüel (ruhsal) tesiri alıp,aktarabilen,bir düzen ve disiplin içinde, bazı sınavlarla, metodu olan bir üstadın öğretisi ile bireyin ruhsal gelişimi için yaptığı eğitime denir. Bazı zaman bu bazen bir grubun başında ki insan bir locanın başında ki rahip olabilirken veya insanlarca akıllarda bu tanımı okuduklarında bir insan canlanırken olay bazen bundan farklıdır. Örneğin Adanma Ritüelini yapan satanist adayı bir kan. Şeytan’ ı direkt olarak Üstadı olarak kabul eder ve onunla her satanistin kurduğu kişisel bir bağ kurar. İnisiyasyon eski bilinen yanlışları bir kenara bırakmak, bir aydınlığın da başlangıcıdır aynı zamanda. Bağdır, bağlılıktır.

   Yanlış bilinen bir şey ise inisiyasyonun yapılıp bitirilen bir ritüel olduğu sanılmasıdır. İnisiyasyon bir kez yapıldıktan sonra sürekli devam edecek bir serüvendir. İnisiyasyon asla bitmez. Yol sürdüğü sürece inisiyasyon devam eder.

Gerekenler=

Mumlar (Siyah,Kırmızı,Mavi)                                                                                                             Tütsü
Bir temiz sayfa içinizden geçenleri yazıp bağlılığınızı yazacağınız.
Kağıda duanızı (bağlılığınızı) içinizden geldiğince yazın örnek olarak=

“GERÇEK TANRILAR, YÜCE ŞEYTAN VE DEMONLARI ADINA, BEN, …(isminizi yazın)… ÖNCEKİ İNANÇLARIMI REDDEDİYORUM, YANLIŞ DİN (Mensup oldugunuz din) VE YANLIŞ TANRI (İnandıgınız eski tanrı) REDDEDİYORUM. ŞEYTAN’I TANRI OLARAK KABUL EDİYORUM VE YEMİN EDİYORUM Kİ ONU HER ZAMAN HATIRLAYACAK VE ONU VARLIĞIMLA ONURLANDIRACAĞIM.”

Bu şekilde olabilir veya hiçbir şeye inanmıyorsanız da kendiniz içinizden geçtiğince yazabilirsiniz sevgi dolu cümleler kurabilirsiniz Şeytan sanıldığı gibi kötü kötülüğün bekçisi veya dehşet saçan bir varlık değildir :)

Kağıda içinizden geçenleri yazdıktan sonra bağlayıcı olması için birkaç damla kan akıtın. bu biraz işin ciddiyetini göstermemiz içindir. Yoksa her zaman vurguladıgımız gibi Şeytan bizden kurbanlar insanlar veya hayvanları öldürmemizi istemez aksine Şeytan için kurban verdiklerini söyleyip başkalarına korku saçanları kendi kitabındada lanetliyor.

Kağıdı mumun ateşinde yakıp bir kaseye koyun kağıt yanıp kül olana kadar ona bakıp meditasyon yapmayı deneyebilirsiniz.

Ek olarak

Dua içten yapılmalı ve hissedilmelidir örneği kullanarak değiştirebilirsiniz kendiniz yeni bir dua yazabilirsiniz
Şeytanın diğer adlarınıda yazabilirsiniz.

“Şeytana Adanmak” üzerine 13 yorum

  1. Merhab ben son zamanlarda büyücülük yapmak istiyorum bu yüzden psişik güçlere sahip olmam lazım bu yüzden ŞEYTAN’dan yardım almam lazım bunun için yapmam gerekenleri biliyorsanız öğrenebilirmiyim? ayrıca DEMON çağırırken gün zaman saat önemliymiş bunları öğrenmekte istiyorum birde son olarak bunları internet ortamında her kafadan farklı sesler çıkıyor bunu öğrenebileceğim kitap tarzı birşey varmı?

  2. Ya ben dediğinizi yaptım da başka bir sitede yemini yazmadan önce ve yazdıktan sonra söylenecek dualari mi var ben öyle bişey e rastladım ama yapmıştım şimdi kabul olmadı mı acil cevap lütfen

  3. Ya ben dediğinizi yaptım da başka bir sitede yemini yazmadan önce ve yazdıktan sonra söylenecek dualari mi var ben öyle bişey e rastladım ama yapmıştım şimdi kabul olmadı mı acil cevap verir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Ben, İçinizdeki Işığım; binyıllardır sizden gizledikleri" -Ayetler Kitabı