Satanist Hareket

Satanist hareketi nedir?

Bizi birleştirecek , toplu bir güç olmamızı sağlayacak harekettir. Efendinin Seçkini olan herkesin ihtiyacı olan bir harekettir , bizden alınan her şeyi geri almak için kurulan bir harekettir! Peki neden buna ihtiyacımız var ?

  • Ülkemizde bize düşman olan bir çok topluluğun bizleri sürek avıyla avlamamaları için
  • Gerektiğinde hepimiz toplanıp s.o.l yumruğumuzu masaya vurabilmek için (Soldan kastım siyasi değildir bildiğiniz gibi ruhani satanistler sol el yoluna bağlıdır.)
  • Birbirimizin çıkarlarını gözetebilmek için. Buna ihtiyacımız var birbirimizin çıkarlarını gözetip diğer topluluklara göre üstte tutmalıyız zira bizi bizden başka kimse düşünmeyecek veya kurtarmayacaktır!

Bu hareket geçmişte çorba olmuş yapılanmalar , ideolojiler yerine tertemiz bir sayfayla yapılmalıdır. Şuan bile seçkin kardeşlerimiz ayrışmasının büyük sebebi her kafadan ayrı ses çıkaran başka topluluklar ama asla anlaşılamayan şey bizim kendi ülkemizde kendi insanımızdan burada yaşayan insanlarla yapılacak bir devrime, harekete ihtiyacımız olduğudur! asıl unutulan şey budur. Bu yüzden ki seçkin yoldaşlarım bizim kendi Satanist Hareketimize ihtiyacımız vardır. Bu da sadece bizler inanırsak olacak bir harekettir ve ben tüm gönlümle inanıyorum ki başaracağız.

bayrakjk

Yapmamız gereken bu hareketi , bizden alınan şeyleri geri almak için verdiğimiz bu savaşı omuzlarımızda taşıyabilmemiz için tek bir bayrak altında toplanmak ve o bayrakta şüphesiz ki Pentagramdır. Ne nazi flamalarının altında satanistlik yapmak gerekir bu vakitten sonra ne de ayrışmak. Satanist hareket duraksamadan yükselecektir.  Elvin Azar Süzer’ in de dediği gibi:

“O; o her ne ise o olan; insan ruhunu İO 4000′ den bile daha öncesinden başlayarak, İncil , Tevrat ve adı sokaktaki adamca pek bilinmeyen yazmalarla; tabletlerdeki küfürlerini, korkunç tehditlerini, sağlıklı bir beyinden çıkmış olanaksız doğrularını, insanlara çektirileceğini yemin ile doğruladığı acıları, alacağının altını defalarca çizdiği intikamları insancıklara kutsal kelam olarak okutup okutup, üstüne üstlük “aman ne mukaddes, ne ulu bir şey bu Yahweh/Eloah/Elohim (her nasıl çağrılıyorsa)” dedirtecek kadar maymun etmiş olsa da; bir gün gelecek dengeler kurulacak ve her şey yerli yerini alacaktır; Çünkü iyilik/mutluluk/neşe/aşk/seks/keyif olarak nitelenecek iyilik adlı kavram doğaldır; doğalı yok etmeye hiçbir enerjinin gücü yetemez. Olsa olsa hep yaptığı gibi geciktirir… ama sonunu asla getiremez.”    

Işıkla kalın , ayrışmayın!

-Rebellion

 

“Satanist Hareket” üzerine 3 yorum

  1. Evet toplumumuzda ve dünyada bu şekilde ayrışmalar yaşanıyor keşke semavi dinlerdeki bazı insanlarda saygı duysalar ama bu hep böyle olmuyor böyle bir yazı yazmanız beni çok mutlu etti laveyan teistik spiritual gibi ayrım yapmadan bir bayrak altinda toplanarak herşeyi başaracağız Hail !

  2. merba benim bir gruba ihtiyacım var bana yol göstericek bi grup insiye oldum istihbarat vs sıkıntım yok sağlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Ben, İçinizdeki Işığım; binyıllardır sizden gizledikleri" -Ayetler Kitabı