S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Satanizm nedir? Kaça ayrılır? Ne zaman doğmuştur?

Satanizm, Şeytan’ ı Tanrı olarak benimsemektir. LaVey’ in yaratısı değildir. İblistaparlığın ve laveyanlığın satanizmle bir alakası yoktur. Ve Satanizm farklı adlarla eski kadim uygarlıklardan hatta ondan da önce insanlığın varoluşundan beri olan bir öğretidir.

Şeytan Kimdir?

Şeytan/Enki/Lucifer bilge bir varlık ve allah/yahova gibi bir tanrıdır onun tarafından yaratılmamıştır ikisi de bağımsız varlıklardır.. Ama burda ki tanrı kasıtı her şeyi yaratan sonsuz güçte manasında değildir. Kendine inananları olan onlara yol gösterip bilgelik eden kendi topluluğuyla olan manasında ve bir diğer mana da da insandan güçlü varlıklar.

Demon Nedir?

Hristiyanlığın İblis manasında kullandığı bütün eski öğretilerin tanrılarını da bu kapsama aldığı bir sözcüktür. Ama asıl manası bu değildir. Demon dediğimiz varlıklar eski tanrılardır. Kendi benlikleri vardır. Genelde Şeytan’ ın tarafındakilere demon , kendi bilincini her şeyiyle allah/yahova ya köle olanlara ise melek denir. Demonlar özgürdür bilgedir , meleklerse köledirler. Ama tüm demonların Şeytan’ ın tarafında olmadığı unutulmamalıdır.

Satanistler ne yapar? Satanizm de şiddet var mı?

Satanistler , kişisel gelişime önem verirler. Meditasyon yaparlar. Ruhlarının gelişimi için çalışırlar . İsteyen seçkinler değişik metafizikle alakalı alanlarda çalışmalar da yapabilirler.

Satanizmde şiddet yoktur bu özenti insanların yaptığı saçma bir şeydir ve Medyanın uyduruk abartma haberleridir.

Satanistler kedi keser mi?!?!

Evet , her gün her gece her öğün kedi keseriz neden biliyor musunuz? Çünkü muazzam yaratıklar onları gözümle kesmeden duramıyorum ve tabi yemeyi de unutmuyorum onları severek . Şaka bir yana , tabiiki de satanistler kedi kesmez bu iblistaparların (satanizmle alakası olmayan bir mezhep) yaptığı saçma bir şeydir ve bazı özenti insanların uydurmasıdır. Kendim de bir kedi besliyorum ve besleyen bir sürü satanist tanıyorum.

İblis-Tapar nedir?

Bu grup 3 kitaptaki anlatılan iblislere taparlar. Onu kötülüklerin babası görürler. Ona hizmet için çalışırlar. Kötülük yaparak ona yakın olacaklarını düşünürler. Satanizmle bir alakası yoktur.

Ruhumu Şeytan’ a satabilir miyim?

Bu Faust’ un eserinden gelen bir inançtır. Ruh kimseye satılmaz.

İmana gelin. Şeytan da kim? Allah’ ın yarattığı Melek’ e mi inanacağız?

Öncelikle bizim söylemekten bıkıp sizin anlamamaktan bıkmadığınız bizler Allahın ben yarattım dediği o Şeytan’ a inanmıyoruz ve bizim öğretimiz sizin semavi dinlerinizden bile önce ve bunun kanıtlarıda var.

Son 2000 yılında yeterince savaş ve yıkım görüldü. Bütün kötülükler yaşandı. Geçmiş yılların bilgisi yok edildi. Dünya’ nın şekli 2000 yıl öncesine kadar bilinirken (Bakınız Sümer Tabletleri) gün geldi tepsi şeklinde olduğuna inandırdınız. Deprem oldu Allah bizi cezalandırdı dediniz. Tüm insanları yıkıma sürüklerken Eski Tanrıları karaladınız. Şeytan’ ı melek diye etiketlediniz. Ona insanların inanmamasını sağladınız. Bunun sonu geldi. Eğer yukarıdaki cümleyi sarf etmiyorsanız, bizimlesiniz

 

 

“S.S.S” üzerine 14 yorum

 1. Uzun süredir öğretiyi araştırıyorum. İlk ritüelimin özel bir yanı olmalı mı? Yoksa genel ritüeller gibi mi yapmalıyım? Ayrıca kitapları yaymanın doğru olmadığını düşünüyorum. Hazır kaynak yerine araştırılıp bulunması doğru olmaz mı? Geri dönüş yaparsınız umarım.

  1. Zorlaştırmanın bir manası yok kolayı varken. Zaten herkesin beyni çorba bilgilerle karışmış durumda . İlk ritüelini istediğin gibi özelleştirebilirsin düzenleyebilirsin

 2. Aktif bir site görmek beni mutlu etti ve anlatımlarınız cidden çok güzel.Skype discord gibi mekanlarda grupça sohbet imkanı yapabiliriz diye düşünüyorum.Veya aynı şehirde yaşıyorsak iletişimde kurabiliriz belki çünkü etrafım saçma sapan insanlarla dolmuş durumda ve deli oluyorum artık bu konuyu bi kenara bırakırsak,siteyi çok beğendim aklımdaki bilgiler karman çorman olmuştu özellikle joy of satan kafamı karıştırmıştı.S.İ.T hakkında düşünceleriniz neler aktif olmadıkları için kayıt isteği yollasamda giremiyorum :/

 3. Merhaba :)

  Bir sorum var da.Bir sitede dolaşırken efendimiz Şeytan’a şükranlarımızı sunabileceğimiz tapınma ayini diye birşey yazıyordu.Benimde aklıma takıldı araştırmaya başlasamda birşey bulamadım.Siz bu tapınma ayini hakkında bir bilginiz var mı ?Varsa ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız?

  Işıkla kalın ^_^

 4. Merhaba, henüz herhangi bir dinin mensubu değilim, doğruyu bulmaya çalışıyorum fakat dürüst olmak gerekirse satanizm gerçekten beni kendisine çekiyor. Sadece kafamda belirli soru işaretleri var, umarım onlara da açıklık getirebilirim. Site gerçekten aktif ve paylaşımlarınız çok doyurucu, bu konu hakkında Türkçe pek bir şey bulamamıştım, dolayısıyla yardımlarınız için teşekkür ederim.

 5. Hepinize selamlar suanda ateistim ve seytana adanma rituelini yapip Lucifere adanmak istiyorum ancak hicbir dine inanmadigim icin kagida ne yazacagimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Merhaba Hakan dediğim gibi yazı düzenlenebilir. Mesela bir örnek aşağıda.
   Adanma metnini kendin dilediğince yazman daha dürüst olur bu sadece örnek ^^
   “GERÇEK TANRILAR, YÜCE ŞEYTAN VE DEMONLARI ADINA, BEN, …(isminizi yazın)… ŞEYTAN’I TEK TANRIM OLARAK KABUL EDİYORUM VE YEMİN EDİYORUM Kİ ONU HER ZAMAN HATIRLAYACAK VE ONU VARLIĞIMLA ONURLANDIRACAĞIM.”

 6. Mükemmel bir yazı olmuş! Ayrıca bir sorum var, Ayeteler Kitabını bitirdim Gerçekler Kitabını okuyorum. Sorumsa şu Bu kitaplar nereden geliyor yani kaynağı tam olarak neresi? Veya nerde veya ne? En kısa sürede cevaplarsanız sevinirim ^^ (Ruhani Satanistim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Ben, İçinizdeki Işığım; binyıllardır sizden gizledikleri" -Ayetler Kitabı